• Неодамнешно
15pcs Челик Жица Тркала dremel жица Четка брус абразивни главата dremel алатки додатоци deburring за вежба алатки Тркала
zoom_in

15pcs Челик Жица Тркала dremel жица Четка брус абразивни главата dremel алатки додатоци deburring за вежба

DEN 206.40

Количина на стоки
check Тековен


Спецификации : V-тип дијаметар : 15~18mm I-тип дијаметар : 5~8мм Т-тип на површината дијаметар : 26-30мм Род дијаметар : 3мм Род должина : 40mm
Пакет се вклучени : Секој тип 3x 5= 15 компјутери
Челик жица четка
Бакарна жица четка
Влакната на четката

Ронки:
15pcs влакната на четката, 15pcs бакарна жица, 15pcs челик жица
Бренд Име:
СУПЕР
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
3мм
is_customized:
Yes
Големина:
22~25mm
Тип:
челик жица тркала четки

Најдобри понуди..