• Намалена цена
  • Неодамнешно
5pcs DuPont Полирање Тркала Абразивни Четки диск Чистење Полирање Површината Тркала одговара на Ротари Алатка Dremel Додатоци
zoom_in

5pcs DuPont Полирање Тркала Абразивни Четки диск Чистење Полирање Површината Тркала одговара на Ротари Алатка

DEN 204.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен

Спецификации : V-тип дијаметар : 15~18mm Т-тип на површината дијаметар : 26-30мм Род дијаметар : 3мм Род должина : 40mm
Пакет се вклучени :
5pcs/set
Т-тип
V-тип

Ронки:
5PCS V, 5PCS Т
Бренд Име:
СУПЕР
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Абразивни Подлога

Најдобри понуди..