• Неодамнешно
5pcs Круг дијамант мелење главата на воланот dremel ротари алатка burs постави додатоци мини вежба брус bts диск алатки за стакло камења
zoom_in

5pcs Круг дијамант мелење главата на воланот dremel ротари алатка burs постави додатоци мини вежба брус bts

DEN 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Месо тело со дијаметар од 3мм 1 : Круг ( 4mm,5mm,6mm,8mm,10мм,12mm ) 2 : Цилиндрични ( 3мм,4mm,5mm,6mm,8mm ) 3 : Конус 4 : Trapezoid 5 : Т облик( 4mm,5mm,6mm,8mm,10мм )
Пакет Се Вклучени :
5pcs/set Дијамант мелење глава

Ронки:
No5 Т облик, No4 Trapezoid, No3 Конус, No2 Цилиндрични, Бр.1 Круг
Бренд Име:
СУПЕР
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Месо тело со дијаметар од 3мм
Тип:
Абразивни Диск
Големина:
4~12mm

Најдобри понуди..