• Неодамнешно
4040 најлон зглоб алуминиум зглоб 1pcs
zoom_in

4040 најлон зглоб алуминиум зглоб 1pcs

DEN 8.16

Количина на стоки
check Тековен


Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Пакување содржина : 1pcs зглоб
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. Вашето задоволство е многу важен за нас.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
линк cnc
Број На Модел На:
4040
Тип На Објект:
линеарни железнички

Најдобри понуди..